شما یک متخصص هستید؟

 2-motekhases

شاید 20 سؤال زیر شما را زودتر به هدفتان از بازدید سایت کمک کند

(منظور از متخصص، متخصصین حوزه مهندسی ارزش است)

 

1. شما در بخش متخصصین سایت معرفی شده‌اید؟

شما می‌توانید همکاران خود را در حوزه مهندسی ارزش با استفاده از این لینک ببینید و در صورت تمایل به معرفی خود در این بخش، از این لینک کمک بگیرید.

 

2. آیا از نحوه برگزاری مناقصات و فراخوان های مطالعات مهندسی ارزش اطلاعی دارید؟

جهت کسب اطلاع از مناقصات و فراخوان‌های مهندسی ارزش می‌توانید از این لینک کمک بگیرید.

 

3. آیا از نتایج طرح‌های فرهنگ سازی مهندسی ارزش در مجموعه ها اطلاعی دارید؟

در کشور ما طرح‌های بسیاری در خصوص فرهنگ سازی مهندسی ارزش در مجموعه‌ها انجام شده است، شما می‌توانید جهت اطلاع از روند و نتایج این طرح‌ها از این لینک کمک بگیرید.

 

4. آیا از طرح های پژوهشی انجام شده مهندسی ارزش کشور اطلاعی دارید؟

علاوه بر مطالعات متعدد مهندسی ارزش در کشور، هر ساله طرح‌های بسیاری به‌عنوان طرح‌های پژوهشی مهندسی ارزش توسط محققین این حوزه انجام می شود. جهت آشنایی بیشتر با این طرح‌ها از این لینک استفاده کنید.

 

5. آیا کارفرمایان فعال حوزه مهندسی ارزش کشور را می‌شناسید؟

به منظور آشنایی بیشتر با کارفرمایان فعال حوزه مهندسی ارزش کشور، می‌توانید از این لینک کمک بگیرید.

 

6. آیا در ترسیم نمودارهای تحلیل کارکرد (FAST) ابهام یا سؤالی دارید؟

وجود احتمال ایراد در ترسیم نمودار تحلیل کارکرد، مسائله‌ای است که در برخی مواقع متخصصین این حوزه را دچار ابهام می‌کند. شما متخصص گرامی می‌توانید جهت مشاهده نمونه نمودارهای تحلیل کارکرد از این لینک کمک بگیرید و جهت شرکت در دوره آموزشی ترسیم این نمودار از این لینک کمک گرفته و همچنین به منظور رفع احتمال ایراد در ترسیم این نمودار، نمودار ترسیمی خود را با استفاده از ایمیل این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید برای ما ارسال کنید.

 

7. آیا با وظایف کلیه اعضای تیم مطالعه مهندسی ارزش آشنایی دارید؟

تعداد و وظیفه یک تیم استاندارد مطالعه مهندسی ارزش می‌تواند در نتیجه مطالعات مؤثر واقع شود، شما می‌توانید با استفاده از این لینک این مشخصات را دریافت کنید.

 

8. آیا در زمان عقد قرارداد یا در هنگام انجام مطالعه مهندسی ارزش نیاز به مشورت حقوقی دارید؟

ایجاد سؤالات حقوقی مهندسی ارزش، در هنگام عقد قرارداد همکاری و در زمان اجرای مطالعه اط جمله مسائلی است که ذهن متخصصان این حوزه را به خود معطوف کرده. شما می‌توانید با استفاده از این لینک سؤالات حقوقی خود را از متخصصین این حوزه بپرسید.

 

 

9. آیا بانک مقالات فارسی، لاتین و ISI مهندسی ارزش را دیده‌اید؟  

بانک مقالات فارسی، لاتین و برخی مقالات ISI مهندسی ارزش که در کنفرانس‌ها و مجلات مختلف ارائه شده است با استفاده از این لینک قابل مشاهده است و چنانچه شما مقاله‌ای در حوزه مهندسی ارزش نوشته‌اید که در بانک مقالات موجود نیست، با استفاده از این لینک مقاله خود را در بانک مقالات پایگاه منتشر کنید.

 

10. دوره‌های آموزشی مهندسی ارزش را گذرانده‌اید؟

شما می‌توانید با استفاده از این لینک از گواهینامه‌های داخلی و بین‌المللی مهندسی ارزش آگاه شوید و توسط این لینک در دوره‌های آموزشی مهندسی ارزش شرکت کنید.

 

11. یک نمونه از گزارشات مهندسی ارزش را دیده‌اید؟

در صورتی که شما مایل هستید نمونه گزارشات مهندسی ارزش را ببینید از این لینک کمک بگیرید و چنانچه علاقمند به حضور در یکی از مطالعات واقعی مهندسی ارزش هستید، مشخصات خود را از این طریق این لینک وارد کنید و در صورتی که می‌خواهید مشخصات مطالعات برگزار شده مهندسی ارزش کشور را ببینید بر روی این لینک کلیک کنید.

 

12. فرم های کامل مطالعات مهندسی ارزش را دارید؟

جهت مشاهده فرم‌های مورد استفاده در مطالعات مهندسی ارزش، از این لینک کمک بگیرید و چنانچه تمایل به استفاده از نرم‌افزارهای مرتبط هستید، می‌توانید از این لینک کمک بگیرید.

 

13. آیا از کنفرانس‌های داخلی و خارجی مهندسی ارزش اطلاعی دارید؟

در کشور ایران و سایر کشورهای جهان کنفرانس‌ها و همایش‌های متعدد مهندسی ارزش برگزار شده و می‌شود، جهت اطلاع از کنفرانس‌های داخلی از این لینک و کنفرانس‌های خارجی از این لینک استفاده کنید.

 

14. آیا تعداد مطالعات مهندسی ارزش که در کشور انجام شده است را میدانید؟

در صورتی که می‌خواهید مشخصات مطالعات برگزار شده مهندسی ارزش کشور را ببینید بر روی این لینک کلیک کنید.

 

15. آیا از کلیه قوانین مهندسی ارزش آگاهی دارید؟

جهت مشاهده قوانین برنامه‌های پنج ساله توسعه در خصوص مهندسی ارزش از این لینک کمک بگیرید، همچنین شما می‌توانید قوانین بودجه سالانه در خصوص مهندسی ارزش را از این لینک، قوانین معاونت برنامه ریزی و نظارت راهبردی ریاست جمهوری را از این لینک، قوانین سازمانها و وزارتخانه‌ها در خصوص مهندسی ارزش را از این لینک و جهت دریافت قوانین سایر کشورها در خصوص مهندسی ارزش، از این لینک کمک بگیرید.

 

16. آیا انجمن‌های فعال مهندسی ارزش ایران و سایر کشورها را می‌شناسید؟

شما می‌توانید جهت آشنایی با انجمن‌های فعال ایرانی مهندسی ارزش از این لینک کمک بگیرید و جهت آشنایی با انجمن‌های فعال سایر کشورهای جهان از این لینک کمک بگیرید.

 

17. آیا وب سایت‌های فعال فارسی و لاتین مهندسی ارزش را مشاهده کرده اید؟

جهت آشنایی به وب سایت‌ها و وبلاگ‌های مهندسی ارزش فارسی و لاتین می‌توانید از این لینک کمک بگیرید.

 

18. آیا شرکت‌های مشاوره مهندسی ارزش ایرانی و خارجی را می‌شناسید؟

شما می‌توانید به منظور آشنایی با شرکتهای مشاور مهندسی ارزش ایرانی و خارجی از این لینک کمک بگیرید.

 

19. آیا نشریه شاخص ارزش را دیده‌اید؟

نشریه شاخص ارزش، نشریه‌ای الکترونیکی است که هر ماه به پست الکترونیک مخاطبان ارسال می‌گردد، جهت آشنایی با ماهنامه شاخص ارزش، از این لینک کمک بگیرید.

 

 

 20.کتابخانه مهندسی ارزش پایگاه را دیده‌اید؟

جهت تهیه کتابهای مهندسی ارزش فارسی و لاتین می‌توانید توسط این لینک به عضویت مرجع دانش مهندسی ارزش ایران درآیید و سپس می‌توانید جهت امانت گرفتن کتاب از کتابخانه (لیست کتاب‌ها)، توسط این لینک مشخصات ارتباطی ما را دریافت کنید و با ما تماس بگیرید.